Nowa siedziba Szkoły Podstawowej Innowacyjnej Edukacji

Zapraszamy do poznania naszej nowej, własnej siedziby przy ulicy Kreatywnej 11. Budynek ma 1200 metrów kwadratowych powierzchni, pięć kondygnacji, windę i inne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Mieści wszystkie klasy szkoły podstawowej oraz w osobnej części przedszkole „Akademia Kreatywnych Dzieci”. Oprócz tego dysponujemy świetlicą, stołówką, mamy również salę do zajęć sportowych, gabinet pielęgniarski i logopedyczny, bibliotekę. Na własnym, ogrodzonym i w pełni bezpiecznym terenie umieściliśmy plac zabaw.

Nasza nowa siedziba jest doskonale skomunikowana z wszystkimi osiedlami. W pobliżu nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych. Szkoła dysponuje również wygodnym, własnym parkingiem.