Kontakt

Szkoła Podstawowa Innowacyjnej Edukacji zlokalizowana przy ulicy Kreatywnej 11 w Białymstoku, we własnym nowoczesnym i komfortowym budynku.

Bardzo dobry dojazd i wygodne parkingi umożliwiają bezpieczny dowóz dziecka do szkoły.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Innowacyjnej Edukacji


ul. Kreatywna 11, 15-161 Białystok

669 167 640

sekretariat@spie.edu.pl

www.facebook.com/spiebialystok

Wyślij wiadomość

  Białostocka Szkoła Podstawowa Innowacyjnej Edukacji to placówka o uprawnieniach szkoły publicznej, która wykonuje założenia zawarte w polskim prawie oświatowym. Realizujemy podstawę programową z wykorzystaniem robotów edukacyjnych oraz zapewniamy bogaty program zajęć dodatkowych.

  We wdrażanym programie kładziemy nacisk na intensywną naukę języka angielskiego, dlatego zajęcia te prowadzimy z wykorzystaniem Programu National Geographic Learning. Łączy on skuteczną naukę języka z rozwijaniem dodatkowych kompetencji słuchaczy, dzięki czemu uczniowie nie tylko nabywają umiejętności językowe, ale również zdobywają wiele dodatkowych umiejętności.

  Oferujemy również interesujące dodatkowe zajęcia z robotyki, a także: warsztaty muzyczno-taneczne, plastyczne, szachy, eksperymenty naukowe oraz gry planszowe. Wszystkie te aktywności  dla uczniów szkoły odbywają się bez dodatkowych opłat.

  Dbając o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci proponujemy też zajęcia na basenie, zumbę czy aikido (odpłatnie).

  Nasza oferta obejmuje również całodzienną opiekę nad dzieckiem. Posiadamy świetlicę, która jest czynna w godzinach 7:30-17:00. Jeśli rodzice zgłoszą taką potrzebę, jesteśmy w stanie zaopiekować się dzieckiem znacznie dłużej.  

  W cenę czesnego wliczone są ponadto: wsparcie specjalistów (pedagog, logopeda); ubezpieczenie NNW;  wyprawka plastyczna; bezpłatny udział w półkoloniach zimowych –  przez tydzień oraz półkoloniach letnich – przez okres dwóch tygodni.

  Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, na co pozwalają liczące od 6 do 16 osób, niewielkie klasy. Zatrudniana kadra to nauczyciele z powołania, pełni empatii i zrozumienia.

  W ramach białostockiej prywatnej szkoły podstawowej oferujemy także rodzicom możliwość uczestnictwa w Akademii Rodzica. Jest to cykl spotkań ze specjalistami z zakresu pedagogiki, psychologii, edukacji i innych dziedzin, wspierający rodziców w ich wysiłkach wychowawczych, podczas których mają oni okazję do zadawania nurtujących i trudnych pytań dotyczących zarówno edukacji, jak i rozwoju ich dziecka.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą, by ich dziecko nie tylko zdobywało wiedzę, ale również w atmosferze akceptacji i empatii czerpało radość z nauki oraz nabywało umiejętności, które pomogą mu bez trudu odnaleźć się w nieustannie zmieniającym się świecie. Najbliższa rekrutacja do Szkoły Podstawowej Innowacyjnej Edukacji w Białymstoku rozpoczyna się już w listopadzie bieżącego roku.

  Czekamy na Państwa!