Świetlica

Oferujemy również opiekę pozalekcyjną w ramach świetlicy szkolnej. Placówka pracuje w godzinach 7.30-17.00.

Świetlica zapewnia miłą atmosferę oraz doskonałe warunki do wypoczynku, nauki i ciekawego spędzenia czasu wolnego.  Tu każdy witany jest z otwartymi ramionami i uśmiechem – panie pomagają odrobić zadania, wykazując się przy tym ogromną dozą cierpliwości i zrozumienia. Poza tym organizują dla podopiecznych zajęcia: językowe, muzyczne i plastyczne, rozwijające kreatywność młodego człowieka. W naszej świetlicy dzieci mogą wcielać się w role budowniczych, konstruktorów czy artystów. Nie brakuje ciekawych projektów z różnych dziedzin: programowania, zdrowego stylu życia, czytelnictwa. Na wszystkich czekają gry planszowe, ciekawe lektury i opowieści, zabawy z kolegami, czyli aktywne, ciekawe, twórcze i rozwijające sposoby na spędzanie wolnego czasu.

Największe atuty świetlicy prowadzonej w ramach prywatnej szkoły w Białymstoku to:

  • stała opieka wykwalifikowanej kadry;
  • szeroka oferta zajęć, w tym: plastyczne, muzyczne, konstrukcyjne, językowe, promujące zdrowy styl życia;
  • wspieranie rozwoju zainteresowań indywidualnych;
  • poczucie bezpieczeństwa;
  • fantastyczna atmosfera!

Z naszej świetlicy nie chce się wychodzić!!!

Dodatkowo w ramach opłaty czesnego umożliwiamy swoim uczniom darmowy udział w półkoloniach letnich – przez dwa tygodnie i zimowych – przez tydzień.

Realizowany w placówce program nauczania zapewnia wszechstronny rozwój dziecka oraz przygotowuje go do budowania relacji społecznych opartych na wzajemnym szacunku, tolerancji i otwartości na innych. Szkołę tworzy kreatywna kadra nauczycielska, która w porozumieniu ze specjalistami z dziedziny psychologii, pedagogiki i logopedii czuwa nad prawidłowym i wszechstronnym rozwojem uczniów.

Wspólnie sprawimy, że Państwa dziecko w przyszłości stanie się osobą gruntownie  wykształconą, wyposażoną w kompetencje kluczowe dla XXI wieku, otwartą i swobodnie poruszającą się w nowoczesnym świecie.