Konkurs na projekt maskotki szkolnej rozstrzygnięty

Konkurs na projekt maskotki szkolnej rozstrzygnięty

„Figaro to przyjazny kotek, który zawsze spieszy pomocą w nauce. Wyróżnia się od innych kotów tym, że ma niebieskie uszy, pokazując, że każdy jest inny i każdego trzeba akceptować. Kotek bardzo lubi uczyć się na świeżym powietrzu” – tak opisał projekt swojej maskotki Sebastian Pabjan, uczeń klasy VI
„Maskotka, którą zrobiłam to lwiątko, które ma na imię Leon. Ma rude futerko, zielono-niebieskie oczy. W łapce Leon trzyma ołówek” – napisała o swoim projekcie Alina Prakharczuk. 🦁
To właśnie te dwa projekty zwyciężyły w naszym konkursie na projekt maskotki szkolnej. Sebastian i Alina, gratulujemy pierwszego miejsca!
Miejsce drugie w konkursie jury przyznało: Melanii Grudzińskiej, Antonowi Prakharczukowi i Oskarowi Lachowi. Miejsce trzecie przypadło: Marii Perłowskiej i Laurze Dackiewicz. Brawo!
Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Zofia Falkowska, Hanna Guzowska, Maja Jackowska, Roman Legchekov, Jagoda Janulis. Za udział w konkursie nagrody otrzymali: Hanna Szarejko, Julian Kensy, Marta Napiórkowska, Zuzanna Dzienisik, Uladzimir Paddubotski, Bianka Kałużny, Tsimafei Merzliakou, Zuzanna Jackowska, Varvara Mizgailo oraz Ralf Polak. Dziękujemy za udział!
Zwycięskie projekty trafią do dalszych prac. Dziękujemy za liczny udział w konkursie.
SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KREATYWNYCH POMYSŁÓW I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!
 Pamiętajcie, że wasza kreatywność i zaangażowanie są niezwykle ważne. Dzięki nim możemy tworzyć niezwykłe rzeczy. Czekamy na wasze kolejne pomysły!