Język angielski i hiszpański

Szkoła Prywatna – Nauka języków obcych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest we współczesnym świecie znajomość języków obcych.  Wychodząc naprzeciw tej wyjątkowej potrzebie, przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć nauki języka angielskiego dla dzieci z wykorzystaniem nowatorskich metod oraz nowoczesnych technologii.

Białostocka prywatna podstawówka prowadzi zajęcia z języka angielskiego z dużym naciskiem na metody konwersacyjne, immersję językową i praktyczne umiejętności posługiwania się językiem. Rozmawiamy po angielsku nie tylko na lekcjach, ale też wielu innych sytuacjach, co pozwala dzieciom poznać najpotrzebniejsze wyrażenia i zwroty w możliwie naturalny sposób i wypracować naturalność w posługiwaniu się językiem obcym. Aby nauka języków była wspaniałą przygodą wykorzystujemy do tego liczne pomoce multimedialne i interaktywne: tablety, tablice multimedialne, laptopy, kody QR itp. Dodatkowo raz w tygodniu wszyscy chętni spotykają się w English Clubie, aby fantastycznie bawić się w języku angielskim!

Rekrutacja

Zapisy do Szkoły Podstawowej Innowacyjnej Edukacji w Białymstoku już trwają. Zapraszamy!

English Club

Raz w tygodniu nasi uczniowie spędzają na świetlicy popołudnie w języku angielskim. Wtedy każdy, kto przekroczy próg English Clubu, może mówić wyłącznie w języku angielskim. Bawimy się wtedy fantastycznie! Te zajęcia sprawiają, że dziecko pozbywa się barier językowych, nabiera naturalności w posługiwaniu się językiem polskim, staje się bardziej otwarte i odważne.

Nasze warsztaty językowe English Club to również wykorzystanie różnych ciekawych, interaktywnych narzędzi i materiałów dydaktycznych, jak na przykład:

 

– ciekawe materiały filmowe;

– infografiki;

– gry i zabawy z kodami QR i tablicami multimedialnymi.