Język Angielski

Angielski z National Geographic

Białostocka prywatna podstawówka to szkoła prowadząca rozwijające, kreatywne zajęcia dla wszystkich chętnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w lekcjach języka angielskiego opartych o Program National Geographic Learning. Powszechnie znana i ceniona marka National Geographic Learning to znak wysokiej jakości edukacji, wiedzy o świecie, otwartości i społecznego zaangażowania. Uczestnicy naszego kursu nie tylko poznają język angielski, ale też nabywają wiele kompetencji pozajęzykowych z kanonu umiejętności XXI wieku. A właśnie w takim kierunku powinna zmierzać nowoczesna edukacja językowa.

Podczas kursu wykorzystywane są podręczniki i materiały audiowizualne sygnowane marką National Geographic, zatem czerpie bogactwo inspiracji językowych opartych na rzeczywistych problemach i zagadnieniach współczesnej rzeczywistości otaczającego nas świata.

Rekrutacja

Zapisy do Szkoły Podstawowej Innowacyjnej Edukacji w Białymstoku już trwają. Zapraszamy!

Dzięki uczestnictwu w zajęciach uczniowie:

  • bez trudu pozyskają potrzebne zwroty i popularne wyrażenia wykorzystywane w żywym języku;
  • będą zdobywać i rozwijać praktyczne umiejętności językowe;
  • nabędą kompetencje wymagane w XXI wieku;
  • poznają kulturę i zwyczaje panujące w krajach anglosaskich oraz innych państwach, gdzie dominującym językiem jest język angielski.

Niewątpliwą zaletą zajęć prowadzonych w oparciu o Program National Geographic Learning jest zbiór wartościowych materiałów dydaktycznych wspomagających naukę.

Nowoczesna forma zajęć

Podczas zajęć wykorzystywane są:

  • ciekawe fotografie,
  • intrygujące historie wzięte z prawdziwych wydarzeń i sygnowane materiałami graficznymi National Geographic,
  • filmy dokumentalne i przyrodnicze,
  • infografiki.

Dzięki nowoczesnej formie zajęć uczestnicy szybko i w przyjemny sposób przyswajają nowe zagadnienia.W efekcie pozbywają się bariery językowej. Sposób prowadzenia nauki sprawia, że dzieci otwierają się na nowe, nieznane doświadczenia, łatwiej nawiązują nowe znajomości i kontakty.

Rekrutacja

Zapisy do Szkoły Podstawowej Innowacyjnej Edukacji w Białymstoku już trwają. Zapraszamy!

Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnej i efektywnej nauki języka angielskiego opartej o Program National Geographic Learning. Szkoła Podstawowa Innowacyjnej Edukacji w Białymstoku gwarantuje wysoki poziom nauczania oraz atrakcyjną formę zajęć. U nas każde dziecko z przyjemnością uczy się języka angielskiego!

Kurs dla dzieci Liczba godzin w tygodniu Cena za godzinę Liczba godzin w semestrze Cena regularna za semestr Cena ze zniżką za semestr* Cena za rok
5-6 lat 1 18 17 306 zł 300 zł 600 zł
7-8 lat 2 15 34 510 zł 490 zł 970 zł
9-10 lat 4 13 68 884 zł 800 zł 1500 zł
*Przy opłaceniu całego semestru przed jego rozpoczęciem
Godzina zajęciowa = 45 minut