Zawieszenie zajęć – aktualizacja

Zawieszenie zajęć – aktualizacja

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zostaje przedłużone do 10 kwietnia 2020r.

Nauczyciele, korzystając z dostępnych narzędzi (strona internetowa, poczta elektroniczna, Facebook, telefon), organizują naszym uczniom kształcenie na odległość. W ramach tych działań przygotowują zadania, karty pracy, proponują spektakle i zabawy edukacyjne, by wykorzystać ten czas jak najlepiej. Chcemy wspierać Was i naszych uczniów w tym trudnym czasie.

Liczymy na Państwa współpracę. Proponujemy, aby każdy uczeń włączył się w realizację zadań proponowanych przez nauczycieli i dzielił się z nimi swoimi osiągnięciami oraz wynikami pracy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie poradzimy sobie z nowymi wyzwaniami.

We wszelkich sprawach prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@spie.edu.pl lub z poszczególnymi wychowawcami oraz telefoniczny: 669 167 640.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Aneta Boruch